MENU CLOSE
Ritums

Continue the tradition -
come and join us!

Šī gada 15. oktobrī plkst.14.00 Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā ar koncertu “Atveries pasaulei” savu 25. jubileju atzīmēs Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” folkloras kopa “Laiva”.

 

Folkloras kopa “Laiva” darbojas kopš 1991. gada un šo gadu laikā tās darbības veidi ir ievērojami paplašinājušies, tāpēc koncerts “Atveries pasaulei” tiks veidots kā radošais apkopojums un atskats uz 25 darbības gadu laikā paveikto un sasniegto. Kā pasākuma tēma izvēlēta tradīcijās balstīta folkloras izpausme mūsdienās.

 

Koncertā izskanēs folkloras kopas “Laiva” tradicionālās mūzikas repertuārs, kā arī kopas dibinātājas un ilggadējās vadītājas Andas Ābeles oriģinālmūzika, kuru izpildīs radošā apvienība “Pali”. A. Ābele ir folkloriste ar pieredzi dziedāšanā un etnogrāfisko mūzikas instrumentu spēlēšanā. Viņas aizrautība, entuziasms un radošās idejas ir virzījusi kopas darbību dažādos virzienos.

 

Pasākumā uzstāsies: Folkloras kopa “Laiva”, folkloras kopas “Laiva” jauniešu studija “Banga”, radošā apvienība “Pali”, Ādažu tautas nama tradīciju kopa “Ābols”, Suntažu folkloras kopa “Saule”, kā arī Alsungas etnogrāfiskā ansambļa “Suitu Sievas” dalībnieces.

 

Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Ieeja pasākuma bez maksas

Atveries pasaulei