MENU CLOSE
Ritums

Continue the tradition -
come and join us!

 

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī,  plkst. 16.30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā patriotiskās un latviskās noskaņās notiks koncerts “Tavas saknes tavā zemē”.

Koncertā piedalīsies Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras studija “Garataka”, vadītāja Asnate Rancāne, jauktais koris “Skaņupe”, mākslinieciskais vadītājs Jānis Almanis – Palmbahs,  Latvijas Universitātes kamerkoris “DeCoro”, diriģents Pēteris Vaickovskis. Pasākumu vadīs Pēteris Vilkaste, un tajā būs dzirdamas latviešu tautas dziesmas un latviešu komponistu oriģinālmūzika, tajā skaitā Jura Kulakova dziesmas.  

Koncerta organizatori uzskata, ka mūsdienās aizvien aktuālāka tendence ir Latvijas nacionālās identitātes stiprināšana un atzīšana. Neskatoties uz to, ka esam maza tauta, maza valsts, mums pieder sava valoda, šeit ir skaista daba un sena vēsture ar dziļu kultūrvēsturisko mantojumu. Lai arī tikai pāris reizes gadā esam patiesi lepni un patriotiski par savu valsti, dziedam pašas skaistākās dziesmas un izsakām vispatiesākos vēlējumus valstij un viens otram, šīs dienas ir pietiekami nozīmīgas un iedvesmojošas.

Atbalsta Rīgas dome.

Ieeja koncertā bez maksas. 

Tavas saknes tava zeme Copy