MENU CLOSE
Ritums

Continue the tradition -
come and join us!

2017. gada 29. un 30. aprīlī Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar kamerkori “Vidus” aicina ikvienu apmeklēt aizraujošus koru koncertus, ieskandinot gaidāmos Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienai veltītos pasākumus. Īpašo viesu statusā kamerkoris “Melisma” no Francijas.

Jau 29. aprīlī plkst. 19.00, Zirgu ielas koncertzālē, Kaļķu ielā 11A, ikviens aicināts uz īpaši izveidotu koncertprogrammu “Ar mīlestību apkārt pasaulei”, kurā uzstāsies gan koris no Latvijas, gan Francijas, bet 30. aprīlī plkst. 12.00, Katlakalna baznīcā ar savu muzikālo stāstu par mīlestību apkārt pasaulei ar Jums dalīsies kamerkoris “Melisma” no Francijas.

Kamerkoris “Melisma” dibināts 1991. gadā. Tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Viviana Azur. Kamerkorī darbojas 12 aktīvi, dažāda vecuma un dažādu profesiju pārstāvji.  Repertuārā ir daudzu zināmu komponistu darbi no visas pasaules, kā arī dažādu laika loku mūzika, sākot no renesanses laika līdz pat mūsdienu mūzikai. Kamerkoris regulāri atjauno un papildina savu repertuāru un koncerta programmas.

Ieejas maksa 29. aprīļa koncertā-  3.00 EUR.

Biļetes koncerta dienā norises vietā.

 

VidusAprilis2017 baznica A2 druka page 001 VidusAprilis2017 2