MENU CLOSE
Ritums

Continue the tradition -
come and join us!

30. maijā plkst. 20.00 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, Jaunielā 29A, notiks studijteātra “Aka” iestudējuma “5 stāsti par mīlestību” izrāde. 

Studijteātris “Aka” Latvijas amatierteātru iestudējumu “Gada izrāde 2016” Rīgas reģiona skatē uzrādīja augstus rezultātus, iegūstot pirmo pakāpi ar iestudējumu “Siseņi”. Šogad studijteātra “Aka” aktieri un režisore Ligita Smildziņa pārsteidz skatītājus ar jaunu iestudējumu, kas balstīts uz Žoela Pommerā lugas “Abu Koreju atkalapvienošanās” motīviem. Izrāde ir par mīlestību, par tās meklējumiem. Par nebeidzamo cilvēka vēlmi sajust mīlestību un būt kopā ar savu mīļoto cilvēku, kas izrādē tiek izspēlēts ar dažādiem situāciju paradoksiem, pārpratumiem, parādot to, cik attiecības var būt neviennozīmīgas. Izrāde tiks spēlēta netradicionālā un eksperimentālā formā – izrādes laikā aktieri pārvietosies pa visu ēku un skatītājiem būs jādodas līdz ar viņiem.

Studijteātris “Aka” dibināts 1996.gad 9. jūnijā, Stāmerienā, un tā dibinātāja ir Anša Rūtentāla skolniece Ligita Smildziņa. Teātrī spēlē jaunieši no 16 līdz 30 gadu vecumam, kas par savu vaļasprieku un kaislību izvēlējušies teātri, bet pārējā laikā studē un strādā radošās profesijās.

Ieeja bez maksas

5stastiparmilestibu Copy