MENU CLOSE
Ritums

Ar jūliju darbu atsāks un līdz pat augusta beigām Pļavnieku un Ziepniekkalna apkaimēs apmeklētājus gaidīs mobilās kultūrtelpas „Strops”, piedāvājot dažādus neliela formāta koncertus un pasākumus.

“Strops” ir mobila kultūrtelpa, kas kopš 2017. gada izvietota pilsētas apkaimēs, kurās nav pastāvīgu kultūras centru. Tas darbojies Ķengaragā, Mežaparkā un šogad, kā citus gadus iepriekš, savu darbību turpina Ēbelmuižas parkā Ziepniekkalnā un Bērzu birzs teritorijā Pļavniekos, apmeklētājiem piedāvājot daudzveidīgu un kvalitatīvu pasākuma programmu. 

Pēc epidemioloģiskās drošības noteikumiem, kas attiecas uz pasākumu rīkošanu, kultūrtelpu "Stropi" pasākumu apmeklētājiem paredzētas divas nodalītas zonas. Pirmajā gaidīsim vakcinētas un Covid -19 pārslimojušas personas, uzrādot sertifikātu.

Otrajā zonā vietas paredzētas personām ar negatīvu Covid – 19 testu un personām, kuras atbilst kādai no iepriekšminētajām grupām kopā ar bērniem līdz 12 gadu vecumam. Šajā zonā būs jāievēro distancēšanās, kā arī tiks veikta apmeklētāju anketēšana – būs jāatrodas personalizētās sēdvietās.

Visiem apmeklētājiem līdzi jāņem personu apliecinoši dokumenti.

Gaidīsim Jūs Pļavniekos katru trešdienas vakaru un Ziepniekkalnā katru ceturtdienas vakaru.

Lai mums visiem skaista pasākumu vasara!

Kultūrtelpas “Strops” norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

mazs