MENU CLOSE
Ritums

9. oktobrī plkst. 17.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” studijteātris “Aka” svinēs savu 25 darba gadu jubileju, izrādot Henrika Ibsena drāmas “Heda Gablere” iestudējumu Rīgas Mazajā teātrī, Stabu ielā 18C.

Studijteātris “Aka” dibināts 1996. gadā. Tā dibinātāja un režisore Ligita Smildziņa strādājusi ar dažādu paaudžu un dažādu profesiju pārstāvjiem 25 gadu garumā un kopīgiem spēkiem kolektīvs iestudējis saturiski un stilistiski dažādus modernās dramaturģijas iestudējumus. Studijteātra repertuārā ir bijušas tādas izrādes kā S. Mrožeka “Atraitnes”, M. Makdonas “Klibais no Inišmānas”, K. Ludviga “Aizdodiet tenoru”, B. Srbļanovičas “Siseņi”, izrāde ar Ž. Pommerā tekstiem “Stāsti par mīlestību” u. c.

Savā jubilejas sezonā studijteātris “Aka” iestudējis Henrika Ibsena drāmu “Heda Gablere”. Iestudējumā atklājas cilvēciskās emocijas un pārlaicīgās tēmas – pagātne, tagadne, nākotne. Skaudība, greizsirdība, kaislība, varaskāre, vienaldzība, izdzīvošana un pašiznīcināšanās. Realitāte – šeit un tagad. Rīcība. Nespēja būt ciešā, atklātā, patiesā kontaktā.

Ieeja izrādē bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu apliecinošu sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Heda Gablere A3 plakats real