MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

28. maijā Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Laimdotas ielā 42, notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Ekspedīcija Simtjūdžu mežā”.

Koncertā uzstāsies bērnu deju kopa “Kamolītis”, deju grupa “Ritms”, bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”, teātra pulciņš “Tramplīns”, kā arī bērnu vokālie ansambļi “MOMO”, “Poppy”, “Magonīte” un vokālā studija no MJC “Praktiskās estētikas skola”. Koncertu vadīs Kristofers Robins, kurš aicinās ikvienu apmeklētāju doties ekspedīcijā pa Simtjūdžu mežu un iepazīties ar viņa draugiem: Vinniju Pūku, Sivēnu, Pūci, Ēzelīti I-ā, Trusīti, Kangu un mazulīti Rū.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un pagatavot sev sapņu ķērāju, pūķi vai skaistu aproci, kā arī iesaistīties un pievienot savu krāsas triepienu kopējās, lielās gleznas radīšanā. Paredzētas arī citas izglītojošas un radošas aktivitātes, piemēram, atjautības uzdevumu risināšana, lielformāta spēļu spēlēšana un ziepju burbuļu pūšana.

Pasākumu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” organizē jau otro reizi šoreiz pievēršot uzmanību tam, ka tieši bērnība ir tas laiks, kad cilvēkam ir visvairāk jaunatklājumi, kā arī tam, cik liela nozīme ir bērnības bezrūpībai un vieglumam.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome

Ieeja pasākumā bez maksas. 

Simtjudzu Mezs