MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

No 5. augusta līdz 4. septembrim Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, Jaunielā 29a, būs apskatāma Tautas fotostudijas “Vidze” dalībnieku fotodarbu izstāde “Dāvana Rīgai”, kas ir veltījums pilsētai  tās svētkos un 815. gadadienā. Fotogrāfiju izstādē “Dāvana Rīgai” būs redzama galvaspilsēta dažādos svētku mirkļos – Dziesmu un deju svētkos, Folkloras festivālā “Baltica”, Ziemassvētkos, arī Rīgas svētkos. Fotogrāfiju autori ir 10 tautas foto studijas “Vidze” dalībnieki, kā arī 3 jaunas dalībnieces, šī būs viņu pirmā dāvana Rīgai.

Katrs studijas dalībnieks ir atradis savu svētku brīdi un ir gatavs ar to dalīties ar Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.

Tautas fotostudija “Vidze” darbojas jau kopš 1969. gada. Kopš 2005.gada foto studijas vadīšanas uzticēta Gunai Oškalnai-Vējiņai. Visus studijas pastāvēšanas gadus vadošais darba stils ir reportāža. Studijas dalībniekus vieno kopīgs redzējums un attieksme pret dzīvi, kā arī vēlme saskatīto parādīt savos darbos. Tautas foto studijas "Vidze" dalībnieku darbus var vērot gan kopīgi organizētās, gan personālizstādēs. Godalgas iegūtas tādās valstīs kā Krievija, Francija, Slovākija, Anglija, Portugāle un Amerika.    

          

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 11.00 - 17.00

 

Ieeja izstādē:

Pieaugušiem EUR 1.00; pensionāriem un bērniem no 7 gadu vecuma EUR 0,70.

 

Rīgas svētku laikā 12., 13. un 14.augustā no plkst. 11.00 – 17.00 izstāde “Dāvana Rīgai” Kultūras un tautas mākslascentrā “Ritums”, Jaunielā 29a, būs apskatāma bez ieejas maksas.

davana rigai web