MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Sestdien, 13.augustā, plkst. 20.00 Rīgas svētku ietvaros Doma baznīcā notiks Ostergotlandes sieviešu kora un Mūtalas-Vadstenas kamerorķestra koncerts “Veltījums vasarai” .

Ostergotlandes sieviešu koris nāk no Zviedrijas Ostergotlandes provinces pašas sirds, un tajā pulcējušies dziedātāji no visa reģiona. Koris dibināts 2014. gadā, sadarbojoties kora diriģentiem Annai Gulmanei un Fredrikam Ingo. Jau kopš kora pirmsākumiem tā priekšnesumi ir bijuši pieprasīti gan vietējos, gan ārvalstu pasākumos. Ar lieliem panākumiem kopš 2015. gada koris kopā ar Mūtalas-Vadstenas kamerorķestri atskaņo Karla Dženkinsa Svētnīcas dziesmas (Songs of Sanctuary).

Mūtalas-Vadstenas kamerorķestris dibināts 2010. gadā, tajā spēlē talantīgi stīgu instrumentu mūziķi no Ostergotlandes provinces. To vada Hanss-Pēteris Raubers, Sāra Englunde Ekerboma un Marija Danielsa - pieredzējuši stīgu instrumentu spēles pasniedzēji. Patlaban orķestrī spēlē 20 mūziķi vecumā no 13 līdz 19 gadiem. Orķestris bieži uzstājas Zviedrijā, kā arī viesojies uz ASV (2011. gadā) un Ķīnā (2013. gadā).

Sieviešu koris un kamerorķestris ir apvienojušies, lai Rīgas svētku ietvaros pilsētas iedzīvotājiem un viesiem veltītu savu laiku, emocijas, smaidus un pats galvenais – mūziku.

Koncertu organizē Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar  Zviedrijas vēstniecību Rīgā un Rīgas Doma pārvaldi

Atbalsta Izglītības, kultūras un sporta departaments

Ieeja koncertā bez maksas. 

Veltijums vasarai