MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

25. septembrī Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” filiālē Laimdotas ielā 42 (krustojumā ar Ieriķu ielu) no plkst. 12.00 līdz 15.00 notiks Miķeļdienas pasākums „Raiti riti rudentiņ”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Koncertu sniegs folkloras kopas “Laiva”, “Berendejka”,  “Lāns” un “Rīgas danču klubs” bērnu deju kolektīvs „Kamolītis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Rēvele”. Ar muzikāli vokāliem priekšnesumiem priecēs bērnu vokālā studija „Pīlādzītis” un vokālā grupa „Poppy”, uzstāsies arī ansamblis "Rīgas Pantomīma”.

Pasākumu vadīs muzikāli instrumentālā apvienība “Teikas muzikanti”. Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” tautas lietišķās mākslas studijas sniegs amatnieku demonstrējumus, kā arī visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, piemēram, dažādu zvēru un tēlu veidošana no zīlēm un kastaņiem, akmeņu apgleznošana un Jumja zīmes iededzināšana koka ripā.  Pasākumā darbosies Latvijas labumu tirdziņš, kurā varēs iegādāties malkas krāsnī ceptu maizīti, siera izstrādājumus, dabīgi raudzētu ābolu sidru, svaigu medu un bio dārzeņus. Būs iespēja arī nodegustēt gardo rudens zupu.

Uz pasākumu laipni aicināti visi Purvciema un Teikas, kā arī tuvējo apkārtņu iedzīvotāji, lai vairāk iepazītu KTMC „Ritums” darbību filiālē un gūtu plašāku ieskatu dažādajās Miķeļdienas tradīcijās.

mikeli3 5 2