MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Šī gada 11.decembrī Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas “Manā dāvanu maisā”.

Pasākuma laikā darbosies 14 radošās darbnīcas, kurās pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izgatavot sirsnīgas dāvanas un pārsteigumus sev, ģimenei vai draugiem, kā arī gūt idejas par to, kā apvienot tradicionālo ar moderno.

Ziemassvētku radošās darbnīcas vadīs Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” tautas lietišķās mākslas studiju vadītāji, kuri apmeklētājiem parādīs un palīdzēs izgatavot apsveikuma kartītes ar zīda elementiem, ādas aksesuārus, mazus puzurus, atslēgu piekariņus, eglīšu rotājumus no dabīgiem materiāliem, papīra zvaigznītes, austus telefona maciņus, gaismas laternas, filcētas piespraudes, tamborētas sniegpārsliņas un aproces. Būs iespēja gleznot ziemas temetikā, kā arī iestrādāt kokā latviešu spēka zīmes. Pēc savas dāvanas izgatavošanas tiks piedāvāta iespēja apmeklēt arī dāvanu iesaiņošanas darbnīcu, kurā izpalīdzīgi rūķi palīdzēs sagatavot pārsteigumu pasniegšanai.

Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” šādas Ziemassvētku darbnīcas organizē jau otro gadu, un aicina tajās piedalīties ne tikai bērnus, bet arī jauniešus, viņu vecākus un vecvecākus.

Dalība radošajās darbnīcās bez maksas.

Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

davanu maiss2016 4