MENU CLOSE
Ritums

No šī  gada 12. maija līdz 4. jūnijam Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, Jaunielā 29, Izstāžu zālē, būs apskatāma Tautas tēlotājas mākslas studijas „Madona” dalībnieces un mākslinieces Laimas Lupiķes darbu izstāde “Krāsu svētki”, kurā ikviens apmeklētājs aicināts savām acīm izbaudīt krāsu gammu sniegto daudzveidību un vienreizību mākslinieces darinātajos dekoratīvajos priekšmetos, apģērbos un aksesuāros.

Laima Lupiķe apguvusi specifisku tehniku, ko angliski dēvē par crazy wool, bet latviski – par tīmekļošanu, čunčināšanu vai karameļtehniku. Lai arī kā sauktu šo tehniku, svarīgais ir tas, ka, apgūstot to labi un prasmīgi, var radīt apjomīgu, kvalitatīvu un oriģinālu mākslas darbu. Turklāt tīmekļojot iespējams neierobežoti radoši izpausties, izfantazēt un realizēt visneparastākos krāsu un dzijas faktūru savienojumus. 

Izstādē varēs aplūkot gleznas, tīmekļošanas tehnikā gatavotus dekorus, apģērbus, šalles, lakatiņus, cepures, kostīmus, pančo un citus darbus. Savu darbu veidošanai māksliniece izmantojusi dzijas, zīdu, mežģīnes, audumus, akrila un eļļas krāsas. Viņas darbi jau pabijuši vairākās izstādēs Madonā, Gulbenē, Rīgā, Skrīveros, Lazdonā, Sarkaņos, Ērgļos un citur.

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 11.00 līdz 17.00.

 

Ieejas maksa:

Pieaugušajiem: 1.00 EUR

Pensionāriem un bērniem no 7 gadu vecuma: 0.70 EUR 

Mākslinieces Laimas Lupiķes 2