MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

 

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros 9. septembrī plkst. 20.00 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums,” Jaunielā 29A, notiks dzejas sacensības jaunajiem dzejniekiem “Brīva vieta Tavai dzejai”.

Šāda veida pasākums Kultūras un tautas mākslas centrā „Ritums” notiks trešo reizi, un tā nemainīgais mērķis ir ar atraktīvāku, netradicionālāku veidu popularizēt un vairot auditorijas interesi par mūsdienu dzeju, dot iespēju jaunajiem dzejniekiem sevi pierādīt un iepazīstināt auditoriju ar savu jaunradi, kā arī popularizēt dzejas slamu kustību Latvijā.

Dzejas sacensības norisināsies 3 kārtās, kurās sacensību dalībnieki izpildīs savus oriģināldarbus, saņemot žūrijas vērtējumu un cīnoties par galveno balvu, – brīvu dzejas vietu jeb publikāciju interneta žurnālā Satori.lv. Šogad dalībniekus vērtēs žūrija – komiķis Edgars Bāliņš, literatūras raidījuma “Bron - Hīts” vadītāja Herta un muzikālā apvienība Hipstokrātija. Pasākuma laikā gaidāmi arī muzikāli pārsteigumi.

Vēl dažiem dzejniekiem ir iespēja dzejas sacensībās piedalīties. Tāpēc, ja jūti sevī dzejnieku un vēlies dalīties ar savu daiļradi, piesakies, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.