MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

vidze afisa

No 31. augusta līdz 24. septembrim Kultūras un tautas mākslas centrā „Ritums”, Jaunielā 29A, būs apskatāma Tautas fotostudijas „Vidze” dalībnieku fotodarbu izstāde „Pastaiga rudenī”, kas apmeklētājiem ļaus uzņemt lielu pozitīvisma devu garajiem rudens vakariem.

Lai arī rudens parasti piezogas ar drūmiem, vēsiem un lietainiem mirkļiem, tomēr tas atnes arī apbrīnojamu krāsu bagātību, noslēpumainību un vēlmi ik dienu baudīt pasakainu pastaigu gleznainajā dabā, tādēļ šis gadalaiks ir vismīļākais tautas fotostudijai “Vidze”, jo notvertie foto mirkļi ir tik ļoti vērti, lai tos no jauna izceltu no arhīva un nodotu skatītāju vērtējumam, un fotogrāfijas aicina ikvienu sagaidīt rudeni un doties pastaigās rudenī.

Tautas fotostudija „Vidze” darbojas jau kopš 1969. gada. Kopš 2005. gada fotostudijas vadība uzticēta Gunai Oškalnai. Studijas rokraksts ir reportāža, tomēr arvien tuvāka kļūst ainavu iemūžināšana. Studijas dalībniekus vieno kopīgs redzējums un attieksme pret dzīvi, kā arī vēlme saskatīto parādīt savos darbos. Tautas foto studijas „Vidze" dalībnieku darbus var vērot gan kopīgi organizētās, gan personālizstādēs. Godalgas iegūtas tādās valstīs kā Krievija, Francija, Slovākija, Anglija, Portugāle un Amerika.   

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ieeja maksa izstādē:

pieaugušiem 1,00 EUR

pensionāriem un bērniem no 7 gadu vecuma 0,70 EUR