MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

  1. oktobrī plkst. 17.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” Lidoņu ielā 27-2 notiks Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” teātra studijas “Haritas” Māras Zālītes lugas “Dzīvais ūdens” iestudējuma pirmizrāde.

Bēdu un bezcerības nomāktu tautu Priesteris dziedē ar Dzīvo ūdeni. Pienāk brīdis, kad ļaužu vidū sāk briest aizdomas, tomēr Māceklis nešaubīgi tic gan Priesterim, gan Dzīvā ūdens spēkam. Tad ierodas divas sievietes – Priestera mīļotā Laine un viņu abu meita Ildze. Turpmākie notikumi visu dzīves sagriež negaidīti un negribēti. Varoņiem nākas uzdot sev jautājumu – vai pastāv “baltie meli” cēlu mērķu labā un vai ir iespējams paredzēt, ko tie atnesīs sev līdzi?

Teātra studija “Haritas” šo Māras Zālītes 1986. gadā dzejā uzrakstīto lugu, kuru autore nodēvējusi gan par drāmu, gan traģisku poēmu, saredz kā aktuālu šim mūsu kopējam laikam. Iestudējums tapis kā muzikāla poēma – veltījums Latvijas simtgadei. Tā režisore ir Dace Liepeniece, komponiste – Laima Ivule.

Izrādi būs iespējams noskatīties arī amatierteātru festivāla “Rīga spēlē teātri 2018” ietvaros Dailes teātra Mazajā zālē 4. novembrī plkst. 18.00.

Uz izrādi Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” ieejas maksa 2.00 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1.00 eiro

Izrādei Dailes teātrī bezmaksas ielūgumi saņemami visās “Biļešu paradīzes” kasēs.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.haritasfff