MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

  1. oktobra vakarā plkst. 20.00 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Jaunielā 29a notiks studijteātra “Aka” jauniestudējuma “Abu Koreju atkalapvienošanās” pirmizrāde.

Žoela Pomrā lugā “Abu Koreju atkalapvienošanās” risinātā tēma par mīlestību studijteātra dalībniekiem likusies ļoti saistoša. Lugai ir savdabīga struktūra – vairāki mūsdienīgi, it kā savstarpēji nesaistīti stāsti. Tajos tiek izspēlētas paradoksālas dzīves situācijas, attiecības, attieksmes, pārpratumi, tiek izdzīvotas jūtas. Ko mēs katrs saucam par mīlestību?

Lugas autors Ž. Pomrā ir ļoti spilgta personība, kas papildina ne tikai Francijas teātra, bet arī Latvijas teātru repertuārus. Šoreiz lugu, par kuru autors jau saņēmis vairākas balvas, varēs noskatīties amatierteātra izpildījumā. To iestudējusi režisore Ligita Smildziņa kopā ar saviem entuziastiskajiem aktieriem. Izrādē īpašo atmosfēru radīs dzīvās mūzikas pavadījums, kuru izpildīs jaunais saksofonists Rūdolfs Rubenis.

Izrādi būs iespējams noskatīties arī amatierteātru festivāla “Rīga spēlē teātri 2017” ietvaros Dailes teātra Kamerzālē 3. novembrī plkst. 18.30.

Ieeja pirmizrādē 27. oktobrī bez maksas.

Izrādei Dailes teātrī bezmaksas ielūgumi saņemami visās “Biļešu paradīzes” kasēs.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.pomraww