MENU CLOSE
Ritums

3. martā plkst. 17.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A, notiks koru koncerts “Ceļā uz dziesmu svētkiem”. Ieeja bez maksas.

Gatavojoties Rīgas amatieru koru skatēm, Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar kamerkori “Vidus” organizē jau par tradīciju kļuvušu koru sadraudzības koncertu, kas sniedz iespēju ne tikai nostiprināt koristu balsis un repertuāru, bet arī sekmē koru savstarpēju veselīgu konkurenci un koru dziedāšanas popularizēšanu Latvijā. 

2018. gadā XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kuros piedalīsies tūkstošiem koru dalībnieku no visas valsts, sakritīs arī ar Latvijas simtgades svinībām. Svētki iecerēti ar lielu vērienu, tāpēc arī svētku plānošana un gatavošanās tiem notiek jau laicīgi. Jau marta mēnesī kori apgūto svētku repertuāru nodos vērtēšanai žūrijai, bet kā saka paši kora vadītāji, lielākā žūrija vienmēr ir bijuši skatītāji un atbalstītāji, tādēļ šis koncerts ir kā pirmais pārbaudījums pirms skatēm. Koncerts noteikti iezīmēsies kā muzikāls baudījums gan skatītājiem, gan dalībniekiem, tādēļ visi laipni aicināti.

Koncertā piedalīsies

Koncertorganizācijas “Ave Sol” sieviešu koris “Cantus”, mākslinieciskais vadītājs Valdis Zeltkalns,

Koncertorganizācijas “Ave Sol” jauktais koris “Medera”, mākslinieciskā vadītāja Gunta Vāvere,

VEF Kultūras pils jauktais koris “Senrīga”, mākslinieciskā vadītāja Baiba Milzarāja,

Kultūras un atpūtas centra “Imanta” vīru koris “Absolventi”, mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols,

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” kamerkoris “Vidus”, mākslinieciskā vadītāja Baiba Milzarāja.

CelaUzDzSv 3. marts afiša FIN