MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

10. martā plkst. 16.00 Koncertzālē “Ave Sol” Citadeles ielā 7 notiks koru koncerts “Dziesmai svētki”, kurā skanēs daļa no Dziesmu un deju svētku noslēguma pasākuma “Zvaigžņu ceļā” repertuāra. Ieeja bez maksas.

Dziesmai svētki! Un tā patiešām arī ir, jo šis gads ir iesācies Dziesmu un deju svētku zīmē, kad visās Latvijas malās dzied un dejo, lai gatavotos lielajam notikumam - XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kurus izdzīvosim septiņās - pacilātu emociju pilnās - dienās, kad apkārt skanēs dziesmas un rībēs deju soļi.

Tomēr pirms lielā notikuma, vispirms ar labiem rezultātiem jāstartē Rīgas amatieru koru skatēs, tādēļ Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” marta mēnesī organizē jau otro koru koncertu, kurā koriem ir iespēja nostiprināt gan Dziesmu svētku koncerta repertuāru, gan pašu koristu balsis, izpildot krāšņākās dziesmas no svētku repertuāra sieviešu un jaukto koru izpildījumā, kā arī dzirdēsim, ko pašiem kora vadītājiem un diriģentiem nozīmē gatavošanās lielajiem svētkiem un dalība XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Aicinām ikvienu tuvāk iepazīt un apgūt Latvijas simtgades Dziesmu svētku noslēguma koncerta repertuāru!

Koncertā piedalīsies

VEF Kultūras pils jauktais koris “Dzīne” mākslinieciskais vadītājs Aivars Gailis,

VEF Kultūras pils jauktais koris “Fēnikss”, mākslinieciskais vadītājs Ēriks Kravalis,

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” sieviešu koris “Skanda”, mākslinieciskā vadītāja Alda Šeļegovska.

afiša Koru koncerts AVE SOL 10. marts