MENU CLOSE
Ritums

4. maijā plkst. 16.00 Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 28. gadadienai veltītās programmas ietvaros Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A notiks grupas “Astro’n’out” akustiskais koncerts “Tuvāk”.

Grupa “Astro’n’out” jau 15 gadus ir sevi pieradījusi uz Latvijas skatuvēm savā daiļradē īstenojot Raiņa pausto – “Pastāvēs, kas mainīsies”. Šī gada pavasarī grupa sagatavojusi akustisku koncertprogrammu, kurā apvienoti jaunākā albuma “Urda” un citi grupas izdoto albumu skaņdarbi. Vairāki no tiem kļuvuši par populāriem radio singliem – “Tici Sev”, “Gravitātei, nē”, “Turies”, “Daļa Rīgas”, “Atskatos”, “Satiksimies, tiksimies” un daudzi citi, kas klausītājus neatstāj vienaldzīgus Latvijas lielākajos festivālos un koncertzālēs.

“Astro’n’out” vienmēr bijuši atvērti radošiem meklējumiem, tomēr gadu gaitā nav zaudējuši grupas īpašo skanējumu. Katrs izdotais albums ticis nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” kategorijās par labākajiem gada albumiem.

Koncerta “Tuvāk” akustiskais un pieklusinātais koncepts ļaus klausītājiem justies kā mājās pie kamīna ar draugiem, kopā izdziedot grupas populārākās dziesmas.

Bezmaksas ielūgumi uz koncertu saņemami Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A 27. aprīlī un 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00. Sīkāka informācija pa tālr. 26620911.

Projektu atbalsta Rīgas dome.

astro 740x740