MENU CLOSE
Ritums

3. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43A, notiks Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Krāsainais maršs”. Šajā gadā uz pasākumu aicina Lote no Izgudrotāju ciema un viņas draugi. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākuma stāsts būs par rosīgo un zinātkāro suņu meiteni Loti no Izgudrotāju ciema, kurai katra jauna diena šķiet skaista, jo tajā var notikt vistrakākie piedzīvojumi. Lote ļoti labi zina, ka piedzīvojumi tāpat vien paši nenāk, tos ir jādodas meklēt, tādēļ kopā ar bērniem tā dosies cauri Zinātkāres zonai, kuros būs iespēja veidot smaidīgās balonu sejiņas, spēlēt jautro boulingu, izveidot burbuļainās kartiņas, iziet gudro labirintu, salikt dažādas puzles un celt Lotes Izgudrotāju ciemu, kā arī paralēli vērot bērnu kolektīvu koncertu. Ikvienam, kurš būs izpildījis visas Zinātkāres zonas aktivitātes, būs iespēja piedalīties izlozē par galveno balvu – Zinātkāres centra “Zinoo Rīga” apmeklējumu.

Piedzīvojumos kopā ar Loti apmeklētājus vedīs arī bērnu deju kopa “Kamolītis”, bērnu deju kolektīvs “Teiksmiņa”, deju grupiņa “Lāsīte”, vokālais ansamblis “Poppy” un “Momo”, deju grupa “Ritms” un Jauno Fiziķu skolas audzēkņi ar eksperimentu stendu.

Būs krāsaini, piedzīvojumiem bagāti un galvenais aktīvi! Nāc un pievienojies arī Tu!

KrasainaisMarss web