MENU CLOSE
Ritums

Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” 8. septembra vakarā mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros notiks trīs 20 minūšu gari koncerti – muzikālās performances no jaunās apvienības “Misters & Nospiedumi”. Koncertu sākumi 20.00, 21.00 un 22.00. Ieeja bez maksas.

Apvienības “Misters & Nospiedumi” unikālais skanējums apvieno tautas mūzikas elementus ar elektroniku, hip-hop ritmiem, kā arī repošanu. Kolektīvu veido trīs mūziķi - repa dziedātājs Misters, elektroniskās mūzikas producents Noitro un koklētājs Edgars Zilberts. Muzikālā apvienība uzskatāmi parāda to, ka šobrīd ir īpaši svarīgi turēt godā latviešu kultūru, piedāvājot to mūsdienīgā izpildījumā. Nesen izdotais albums “Nospiedumi”, kas ir pirmais Latvijā radītais albums folk-hiphop stilā, jau iemantojis klausītāju atzinību un Latvijas radio stacijās tiek atskaņoti hiti “Darbu raugi”, “Jēkabam” un “Reģioni”.

“Baltajā naktī” KTMC “Ritums” izstāžu zālē starp koncertiem notiks arī vizuālas performances. Iedvesmojoties no apvienības dziesmas “Darbu raugi” teksta “Mēs esam koki, kuri vētras labi panes. Mēs esam ozoli, mēs esam zemē saknes!”, pasākuma norises telpā būs redzamas abstraktas projekcijas un skaņas elementi.

balta nakts web