MENU CLOSE
Ritums

Svētdien, 11. novembrī no plkst. 17.00 līdz 20.00 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Jaunielā 29A notiks ikgadējais sadziedāšanās pasākums “Vai tādēļ nedziedāju?”. Pasākumā uzstāsies Rīgas folkloras kopas un notiks radošās darbnīcas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Latviešu tautasdziesmas ir ceļš uz garīgo un spēcīgo saikni vienam pie otra un katram pie sevis. Jau piekto gadu Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Vecrīgā, pulcējot folkloras kopas, notiks sadziedāšanās pasākums, kurā galvenā ir tautasdziesma. Izdziedot dziesmas, kas veltītas latviešu karavīru piemiņai, mēs godinām mūsu tautas brīvības cīnītājus un patriotus. Koncertā uzstāsies KTMC „Ritums” folkloras kopas – “Grodi”, “Garataka”, “Skandinieki”, “Savieši”, “Budēļi”, “Vilkači”, “Zvīgzna”, “Laiva” un jauniešu folkloras studija “Banga”, kā arī citas Rīgas folkloras kopas – “Krulla” un “Teikas muzikanti”.

Kultūras centra “Ritums” lielākos pasākumus vienmēr papildina radošās nodarbības. Šogad būs iespēja izgatavot jau ierastās gaismas laternas dažāda izmēra burciņās, koka ripiņās iededzināt latviešu spēka zīmes un izgatavot patriotisku aproci vai latvisku piespraudi.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

11.11.2018 web 1