MENU CLOSE
Ritums

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” Kamerkoris "Vidus" 2019. gada 23. februārī  plkst. 16.00 ar koncertu “Pašā sirds vidū” VEF kvartāla kamerzālē Ieriķu ielā 5A atzīmēs kolektīva 25 darba gadu jubileju. Jubilejas koncertā koris par sadarbības partneriem aicina profesionālus mūziķus – Māri Vitkus (klavieres), Jāni Olekšu (bass) un Ediju Šimiņu (sitaminstrumenti).

Koncerta programmā tiks dziedātas populārākās latviešu estrādes dziesmas un dziesmas džeza stilā, kas korim kļuvis ļoti tuvs. Džeza mūzika ir ritmiska, dzīvīga un emocionāla un lieliski raksturo kora garu.

Jau 13 gadus kori vada diriģente Baiba Milzarāja, kura spēj iedvesmot kolektīvu ar mūžīgo optimismu, lai realizētu interesantas un reizēm šķietami trakas idejas. Pēdējos gados kora dziedātāju pulks ir pieaudzis, lielā mērā pateicoties tieši diriģentes B. Milzarājas neizsīkstošajai enerģijai, harizmai un spējai radīt dziedātājos interesi ne tikai par latviešu kormūzikas tradīcijām, bet ļauties izaicinājumam, iestudējot jaunas programmas. Kamerkoris “Vidus” ir atradis draugu kolektīvus ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs un viesojies gan Čehijā, gan Francijā, gan arī Gruzijā.

Ieeja koncertā bez maksas.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Vidus 25 afiša