MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” studijteātris “Aka” Kultūras centrā “Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27-k2, 2. martā plkst. 19.00 prezentēs jaunāko teātra iestudējumu “Ēnu nams”. Ieeja pirmizrādē bez maksas.

Sudijteātris “Aka” ir viens no 16 Rīgas pilsētas amatierteātriem, kas aktīvi iestudē jaunas izrādes. Jaunajā sezonā ir iestudēta amerikāņu dramaturga Maikla Kristofera drāma “Ēnu nams”.

Studijteātra “Aka” režisore Ligita Smildziņa par izrādi saka:
“Arvien biežāk dzirdam par neārstējami slimiem cilvēkiem un to tuviniekiem, kuri ir šiem cilvēkiem blakus. M. Kristofera drāma ļauj apjaust to laimi un prieku, kuru varam izjust, kad mēs paši un mūsu tuvinieki ir veseli. Autors uzdod jautājumus – vai izjūtam ikdienā savas dzīves skaistumu, apzināmies savas dzīves jēgu, vai dzīvojam, izdzīvojam mirkļus apzinoties, ka dzīvot varam vienreiz.”

Iestudējumā skartās tēmas - mīlestību, draudzību, atbildību par sev tuvajiem cilvēkiem - autors risina caur trim attiecību  modeļiem. Izrādes noskaņu sevišķi papildinās gaismu scenogrāfija, kuru veidojis gaismotājs Andrējs Krūmiņš.

Izrādes tapšanu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Iestudejums Enu nams