MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Sestdien, 16. martā plkst.19.00 Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” lielajā zālē notiks Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” studijteātra “Aka” jauniestudējums “Ēnu nams”.
Sudijteātris “Aka” ir viens no 16 Rīgas pilsētas amatierteātriem, kas aktīvi iestudē jaunas izrādes. Jaunajā sezonā ir iestudēta amerikāņu dramaturga Maikla Kristofera drāma “Ēnu nams”.
Studijteātra “Aka” režisore Ligita Smildziņa par izrādi saka: “Arvien biežāk dzirdam par neārstējami slimiem cilvēkiem un to tuviniekiem, kuri ir šiem cilvēkiem blakus. M. Kristofera drāma ļauj apjaust to laimi un prieku, kuru varam izjust, kad mēs paši un mūsu tuvinieki ir veseli. Autors uzdod jautājumus – vai izjūtam ikdienā savas dzīves skaistumu, apzināmies savas dzīves jēgu, vai dzīvojam, izdzīvojam mirkļus apzinoties, ka dzīvot varam vienreiz.”
Iestudējumā skartās tēmas - mīlestību, draudzību, atbildību par sev tuvajiem cilvēkiem - autors risina caur trim attiecību modeļiem. Izrādes noskaņu sevišķi papildinās gaismu scenogrāfija, kuru veidojis gaismotājs Andrējs Krūmiņš.
Izrāde ieteicama no 14 gadu vecuma.
Izrādes tapšanu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Biļetes cena 3,00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem 2,00 EUR.

PB030017

Iestudejums Enu nams