MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Kultūras un tautas mākslas centra "Ritums" tautas lietišķās mākslas studija "Plastika" un "Rīdze" šī gada 30. martā un 27. aprīlī KTMC “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A no plkst. 11.00 līdz 13.00 aicina uz konsultācijām ādas mākslinieciskajā apstrādē un aušanā. Meistari Džeima Kriķe un Māris Maniņš.

TLMS “Plastikas” dalībnieki studijā apgūst un aizvien pilnveido ādas mākslinieciskās apstrādes iespējas un veidus. Darbu klāsts ir ļoti plašs - grāmatu, viesu grāmatu iesējumi ādas vākos ar dažādu veidu un stilu noformējumu, kārbas dažādiem mērķiem, somas un jostas dažādu raksturu valkātājiem.

TLMS “Rīdze” studijas dalībnieki saviem darbiem ierosmi galvenokārt gūst pētot muzeju etnogrāfijas fondus. Tur viņi pēta un izzina senās aušanas tehnikas, paņēmienus un raksturīgākos krāsu salikumus. Liela uzmanība tiek pievērsta tekstilmateriālu krāsošanai ar augu krāsvielām, tiek meklēti jauni krāsošanas paņēmieni. Šajos gados aušanas prasmi ir apguvuši vairāk kā 150 interesenti. 

Nāc jautā, uzzini, izmēģini! Iepazīsti studijas darbu un, ja vēlies, kļūsti par vienu no jaukās tautas lietišķās mākslas studiju dalībnieku saimes!
TURPINI TRADĪCIJU- NĀC UN PIEVIENOJIES ARĪ TU
Pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 26620911

plastika 1

 K179932  K175963