MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Svētdien, 28. aprīlī plkst. 17.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē Sieviešu koris "Skanda" ar koncertu “Tālu skanēt” atzīmēs kolektīva 30 gadu jubileju. Koncertā piedalīsies mūziķi Romāns Vendiņš, Raitis Aukšmuksts, Pēteris Liepiņš, komponiste Ilze Arne, bērnu un jauniešu centra “Skolēnu pils” koklētāju ansamblis “Austriņa”. Koncertu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis. Ieeja bez maksas.

Kora “Skanda” 30 gadu jubilejas koncertā skanēs latviešu komponistu garīgā mūzika, B. Čilkolta “Džeza mesa”, kā arī latviešu tautasdziesmas par meitu – dziedātāju, par latviešu dziedātāju tautu. Koncerta noslēgumā uz kopīgu dziesmu tiks aicinātas arī bijušās kora dziedātājas, lai izpildītu E. Dārziņa “Nāru dziesmu”.

Sieviešu koris  „Skanda”  ir dibināts 1989. gadā, un tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Alda Šeļegovska. „Skanda” ir piedalījusies  visos Vispārējos Dziesmu svētkos jau sākot no XX-tajiem. Kora repertuārā visus gadus ir bijusi garīgā mūzika un ārvalstu komponistu skaņdarbi, kā arī latviešu un citu tautu dziesmu apdares.

Pasākuma rīkošanu atbalsta RD Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Skanda Talu skanet

 MG 6506