MENU CLOSE
Ritums

Tautas tērpu centrs SENĀ KLĒTS, sadarbībā ar Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums" un biedrību Mans Tautastērps, aicina svinēt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu tautas tērpos un doties kopīgā gājienā no Rātslaukuma uz Brīvības laukumu, lai priecētu sevi un citus ar mūsu tautas tērpu skaistumu!

Lūdzam dalībniekus aizpildīt pieteikšanās anketu:
https://ej.uz/tautasterpu_gajiens

Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds,Rīgas dome,  Latvijas valsts meži un Amber Capital Holding, AmberLife Cancer Clinic, Elizete, Ziedu Galerija-Pasēdētava.

Pasākuma programma:

Pasākuma vadītāji - Ēriks Zeps, Zane Leimane

12:00 Pasākuma svinīgā atklāšana
Rātslaukumā darbojas amatnieku tirdziņš un radošās darbnīcas. Uz skatuves uzstājas dūdu un bungu grupa “Kulenieki un trummelnieki”, folkloras kopa “Vilkači”, folkloras kopa “Lāns”, folkloras kopa “Banga”

13:00 Gatavošanās gājienam tautas tērpos no Rātslaukuma līdz Brīvības laukumam

Maršruts : Rātslaukums - Kaļķu iela - Brīvības laukums - Brīvības piemineklis

14:30 Uz Rātslaukuma skatuves uzstājas folkloras kopa “Kokle”, folkloras kopa “Tarkšķi”, folkloras kopa “Garataka”, folkloras kopa “Budēļi”, folkloras kopa “Laiva”, folkloras draugu kopa “Skandinieki”, “Skandiniekiem” pievienojas Rīgas danču klubs ar latviskiem dančiem, iesaistot pasākuma dalībniekus un skatītājus

16:00 Grupas “Tautumeitas” muzikālā programma “Sadziedami”

17:00 Pasākuma Rātslaukumā noslēgums

Vakarēšana KTMC “Ritums” telpās ar Ivetu Seimanovu, Ilzi Strēli no biedrības “Mans tautastērps” un SIA "Tautas tērpu centrs “SENĀ KLĒTS"" pārstāvjiem

Fb bilde uzl