MENU CLOSE
Ritums

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu 1. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiāles pagalmā, Ieriķu ielā 43A, tiks izveidota saldumu karaliste, kurā viesus uzņems Saldumu karalis un viņa galma kūciņas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Bērniem ļoti garšo saldumi, un, ja vien vecāki neliegtu, daudzi mazuļi labprāt pārtiktu no konfektēm un cepumiem vien. Tāpēc organizētais pasākums mazajiem apmeklētājiem ļaus uz pāris stundām izbaudīt, kā tas būtu dzīvot vietā, kur apkārt ne tikai valda salda gaisotne, bet ir iespējams arī darboties aktivitātēs, kas rosina iztēli un ir viegli izdarāmas. Karalistes zaļajā zonā notiks saldumu darbnīca, jautrā pārģērbšanās aktivitāte, papīra vējdzirnavu gatavošana un svečturu apgleznošana. Paralēli būs iespējams klausīties un skatīties Rīgas izglītības un kultūras iestāžu bērnu kolektīvu koncertu. Piedalīsies bērnu deju kopa “Kamolītis”, bērnu vokālie ansambļi “Momo”, “Poppy” un “Pīlādzītis” un deju kolektīvs “Lāsīte”.

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiāles pagalmā tiks svinēta ceturto reizi, šogad veidojot īpašu sadarbību ar radošo apvienību “Kašera Sapņu fabrika”.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

Saldumu karaliste web