MENU CLOSE
Ritums

No 5. jūlija līdz 25. augustam Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” izstāžu zālē Jaunielā 29A, ir apskatāma Tautas lietišķās mākslas studiju radošo darbu izstāde “Saules meitas rasā brida”. Jau trešo gadu visas 13 KTMC “Ritums” studijas apvienojas, lai izveidotu kopīgu izstādi.

Izstādes “Saules meitas rasā brida” vadmotīvs ir smelties iedvesmu Latvijas dabā. Šobrīd ir ļoti aktuāli jebkurā gadalaikā doties dabā, lai atpūstos, smeltos iedvesmu un spēku nākamajiem ikdienas darbiem. Arī tautas lietišķās mākslas studiju dalībnieki dodas individuālos izbraucienos vai kopīgos plenēros, kuros skicē, fotografē un iedvesmojas no Latvijas dabas. Studiju meistaru un dalībnieku radītie darbi būs ne tikai etnogrāfiski, bet arī tādi, kas veidoti izmantojot studijā iegūtās zināšanas citos amatnieku radošajos darbos.

Darbus veidojuši meistari un dalībnieki no Tautas lietišķās mākslas studijām “Bārbele”, “Rota”, “Dzīne”, “Rīdze”, “Plastika”, “Gundega”, “Draudzība”, “Kalvis”, “Cilnis”, “Vasa”, “Cēre”, “Valdziņš” un “Zemga”.

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ieejas maksa: 1.00 EUR

Izstādes tapšanu atbalsta RD Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

 SaulesMeitas web