MENU CLOSE
Ritums

Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros 7. septembrī aicina apmeklēt divus dažādus pasākumus Vecrīgā, Jaunielā 29A – etnomūzikas izpildītājas Ingas Karpičas koncertu “Meditācija ar tautasdziesmu” un KTMC “Ritums” Teātra studijas “Haritas” performanci “Epiphaneia. Uzliesmojums”.

Plkst. 20.30 un plkst. 22.30 sāksies pusstundu gara Ingas Karpičas koncertprogramma “Meditācija ar tautasdziesmu”, kas ir savdabīga latviešu tautasdziesmu un indiešu mantru simbioze, kurā atklāsies latviešu un indiešu kultūru radniecība. Ingas Karpičas dziedājumā, ko papildinās ģitāras un klavieru skanējums, dainu sirdsgudrā vienkāršība satiksies ar harmonizējošām mantrām, ievedot klausītāju izpildītājas mūzikas daudzveidīgajā skanējumā, kas reizē ir gan dinamisks, enerģiski uzlādējošs, gan arī mierīgs un apcerīgs un ļauj klausītājam kavēties gaišās pārdomās un aizceļot dziļos savas dvēseles nostūros.

Plkst. 21.00 Teātra studijas “Haritas” aktieri sāks multimediālu performanci “Epiphaneia. Uzliesmojums” ar Imanta Ziedoņa epifānijām. Par ko Tu domā klusumā, naktī baltā un naktī melnā, vienatnē un divatā?
Vārdi par dzīvi trijstūros, rāmjos un dažādos stāvos, par ceļu tumsā, vienatnē, mīlestībā un laikā - no Imanta Ziedoņa epifānijām.
Domātprieku veicinoša mūzika un oriģinālprojekcijas.

 

Balta nakts 2019 web