MENU CLOSE
Ritums

Šī gada 11. novembrī plkst. 17.00 jau sesto gadu Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Vecrīgā, pulcējot folkloras kopas, notiks sadziedāšanās pasākums, kurā galvenā ir tautasdziesma. Latviešu tautasdziesmās ir iekodēta visa mūsu tautas gudrība un spēks.

Izdziedot dziesmas, kas veltītas latviešu karavīru piemiņai, mēs godinām mūsu tautas brīvības cīnītājus un patriotus. Koncertā uzstāsies KTMC „Ritums” folkloras kopas – „Grodi”, „Garataka”, „Skandinieki”, „Savieši”, „Budēļi”, „Vilkači”, „Zvīgzna”, “Lāns”, “Laiva” un jauniešu folkloras studija “Banga.

Šogad pirmo reizi paralēli folkloras kopu koncertam 2.stāva zālē notiks latviešu filmu, īsfilmu demonstrēšana. Programmā paredzētas studijas “Animācijas brigāde” 4 animācijas filmas un dokumentālās filmas “Dziesmuvara” un “Astoņas zvaigznes”. Filmās, kas ir ļoti patriotiskas, ir jūtama latviešu tautas identitāte, gribasspēks un cīņa par brīvību. Siltākai noskaņai apmeklētājus cienāsim ar siltu tēju un kopīgi atzīmēsim valsts svētku mēnesi.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 

11.11.2019 web