MENU CLOSE
Ritums

   No 2020. gada 21. februāra līdz 22. martam Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” izstāžu zālē Jaunielā 29a būs apskatāma zvērinātas advokātes, amatiermākslinieces Brigitas Stenclavas personālizstāde “Noskaņa”. Izstādes ekspozīciju veidos krāšņi filcējumi un sievišķīgi gleznojumi uz zīda.

   Brigita Stenclava ir zvērināta advokāte. Viņai ir sava privātprakse, taču savu brīvo laiku juriste piepilda ar mākslas darbu radīšanu. Zīda apgleznošana un filcēšana ir viņas iemīļots vaļasprieks. Brigitas Stenclavas idejas un to izpildījums ir neparastas un iedvesmojošas. Katrs viņas darbs ir jāaplūko tuvplānā, lai varētu izpētīt tehniskos risinājumus un gūt priekšstatu par izmantoto paņēmienu daudzveidību. Pati māksliniece par savu vaļasprieku saka: “Zīda apgleznošana ir neparasti aizraujošs process, jo uz balta zīda, krāsām plūstot, veidojas ziedi, ainavas, portreti, un rada īpašu noskaņu. Savukārt filcēšana aukstajos ziemas vakaros rada siltumu un mājīguma sajūtu.”

     Izstāde apskatāma darba dienās no plkst. 11.00 līdz 17.00 un sestdienās, svētdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00. Ieejas maksa pieaugušajiem 1.00 EUR, pensionāriem un bērniem no 7 gadu vecuma 0.70 EUR.

noskana web 003