MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

           27. septembrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43A notiks Miķeļdienai veltīts pasākums “Ābolu svētki Ritumā”. Rudens saulgrieži, skanīgs koncerts, garda rudens putra, Latvijas ābolu šķirņu ekspresizstāde, radošās darbnīcas – tas viss iepriecinās apmeklētājus tradicionālajā Miķeļdienas pasākumā!

            Kā senatnē, tā arī šodien Miķeļos latvieši svin rudens saulgriežus un ražas novākšanas svētkus. Šajā reizē svētku centrā būs bagātīgās rudens ražas simbols – ābols. Savukārt KTMC “Ritums” kolektīviem Miķeļi ir arī jaunās radošās sezonas sākums, kurā ieskandināt skatuvi, sasaukt kopā klausītājus un atbalstītājus, kā arī aicināt savās rindās jaunos dalībiekus. 

          Kā ierasts, svinot rudens saulgriežus un jaunās sezonas sākumu, apmeklētāji varēs baudīt koncertu, piedalīties radošajās darbnīcās un rotaļās, nogaršot rudens putru, degustēt dažādas ābolu sķirnes un īpašo Bārbeles pagasta Gaismā tapušo ābolu sulu, kā arī iegādāties Lavijas laukos augušus dārzeņus. Ābolu svētku koncertu vadīs talantīgās māsas – Katrīna un Laima Dimantas, tautas melodijas izdziedās folkloras kopas “Garataka”, “Grodi”, “Skandinieki”, “Lāns”, “Savieši”, “Banga”, “Berendejka”, “Berendejkas” jauniešu grupa, “Budēļi” un “Laiva” kā arī Rīgas kamerkoris “Vox Animae”, savukārt savas mīļākās dejas izdejos bērnu deju kolektīvs “Kamolītis”.

TURPINI TRADĪCIJU – NĀC UN PIEVIENOJIES ARĪ TU! 

            Apmeklētājus aicinām būt sociāli atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Mikeldiena web lab