MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

         Aktualizējot saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī jaunu, tautas tradīcijās balstītu prasmju apguvi laikā, kad tautas lietišķās mākslas studiju darbs klātienē nevar notikt, Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” piedāvā virtuālu bezmaksas meistarklašu ciklu “Ritums rada”, kas ikvienam interesentam bez maksas būs pieejams centra Youtube kontā. (https://www.youtube.com/channel/UCuVLjObfyuBOktuxyRTW0bw)      

         Jau 2020. gada nogalē KTMC “Ritums” aicināja mācīties adīt zeķi, dūraini vai anatomisko cimdu, sekojot studiju vadītāju video pamācībām. Lielās cilvēku intereses iedvesmots, “Ritums” arī jaunajā gadā sagatavojis vairākas virtuālas meistarklases, kas apvienotas ciklā “Ritums rada”, dodot iespēju mājas apstākļos papildināt jau esošās zināšanas vai apgūt kādu pavisam jaunu prasmi. Virtuālo meistarklašu ciklā studiju meistari mācīs aust celos un rāmī, veidot mežģīņu dekorus, adīt, batikot un vēl daudz ko citu. Visas meistarklases tiks publicētas KTMC “Ritums” youtube kontā un bez maksas būs pieejamas ikvienam interesentam neierobežotu laiku. 

          Meistarklašu ciklu jau 23. februārī atklās video pamācība aušanai celos, kurā tautas lietišķās mākslas studijas “Rīdze” vadītāja Māra Maniņa vadībā, būs iespēja iemēģināt roku celu jostas vai rokassprādzes aušanā. Aktuālajām meistarklasēm un to publicēšanas laikiem varēs sekot līdzi KTMC “Ritums” sociālajos tīklos un tīmekļa vietnē  www.ritums.lv

           Tāpat atgādinām, ka KTMC “Ritums” youtube kontā vēl joprojām ir pieejamas video pamācības cimda, zeķes un anatomiskā cimda adīšanā.

ritums rada