MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Ar 1. jūliju darbu uzsāka un līdz pat augusta beigām Pļavnieku un Ziepniekkalna apkaimēs apmeklētājus gaidīs mobilās kultūrtelpas „Strops”, piedāvājot dažādus neliela formāta koncertus un pasākumus.

Līdz šim esam aizvadījuši dažādu žanru muzikālus pasākumus, kas pulcējuši kopā vairākus desmitus vietējo apkaimju un citu Rīgas mikrorajonu iedzīvotājus. Paldies ikvienam, kuri apmeklējuši koncertus Kultūrtelpās “Stropi”. Tā ir patiesi laba sajūta pasākuma organizatoram satikt savu apmeklētāju.

Jau šajā trešdienā, 21. jūlijā plkst. 19.00 Pļavniekos Zaļajā birzī aicinām uz grupas "FunCOOLio" koncertu un ceturtdien, 22. jūlijā plkst. 19.00 tiekamies Ziepniekkalnā Ēbelmuižas parkā, kur dzirdēsim jauno dzejnieku lasījumus "Young and beautiful".

Pavisam drīz izziņosim arī pasākumu programmu augusta mēnesim. Šajā mēnesī īpaši pārsteigumi būs bērniem.

Aktuālā informācija par pasākumiem: https://www.facebook.com/kulturtelpasstropi

Atgādinām, ka pasākumi kultūrtelpās “Strops” notiek divās savstarpēji nodalītās zonās, no kurām viena paredzēta vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, uzrādot sertifikātu, bet otra – personām ar negatīvu testa rezultātu. Otrajā zonā var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam kopā ar vecākiem. Vecākiem līdzi jāņem sertifikāts vai negatīva testa rezultāts, kā arī visiem apmeklētājiem (arī bērniem) līdzi obligāti nepieciešams personu apliecinošs dokuments. Zonā, kurā atradīsies vecāki ar bērniem jāievēro distancēšanās, kā arī tiks veikta apmeklētāju anketēšana – būs jāatrodas personalizētās sēdvietās.

Uz tikšanos pasākumos.

218628659 3028863740675956 6401053968266685428 n