MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” teātra studija “Haritas” 29. oktobrī plkst. 17.00 Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”, Jaunielā 29A aicina uz izrādi “VAKANCE Nr. 1”, kas veidota, iedvesmojoties no Ž. Galserāna lugas “Grenholma metode”. Gandrīz detektīvs.

Vakance Nr.1 sola tik daudz – karjeras lēcienu, atalgojuma dubultošanu un vēl daudzas iespējas, kuras paver ceļu uz izsapņoto dzīvi.

Filips ir apņēmies iegūt šo darbu, tā atrisinot visas savas dzīves problēmas. Ir tikai jāuzvar daži konkurenti. Vai pastāv “sarkanās līnijas” cīņā ar tiem? Kādi ir mūsdienīgi darbinieku atlases principi? Vai apzināmies, kādas vērtības esam gatavi iemainīt pret veiksmes stāstu karjerā? Atbildes meklējamas izrādē.

Režija – Dace Liepeniece. Lomās – E. Aizbalts, I. Balode, R. Ceruss, L. Zaula. Muzikālo noformējumu jauniestudējumam radījis komponists Valdis Zilveris, ar kuru teātra studijai “Haritas” jau bijusi sadarbība iepriekšējos iestudējumos.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kurus var saņemt KTMC “Ritums” Jaunielā 29A, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. Vietu skaits ierobežots.

 

vakance nr.1 afiša