MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī no plkst. 18.00 līdz 22.00 Latviešu strēlnieku laukumā notiks svētku koncerts “Spēka dziesmas”, kuru rīko Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar Rīgas folkloras kopām un biedrību “Vilki”. Koncertā mūsu tautas spēka dziesmas izdziedās Rīgas folkloras kopas un iemīļotā rokgrupa “Līvi” ar labāko dziesmu izlasi.

Koncerta programma:

18.00 Folkloras kopas “Kokle”, “Budēļi”, “Teikas muzikanti”, “Lāns” un “Savieši”

19.00 Folkloras kopas “Laiva”, “Garataka” un “Grodi”

20.00 Folkloras kopas “Skandinieki”, “Banga”, “Trejasmens”, Rīgas vīru dziedkopa

20.30 Folkloras kopa “Vilkači”

20.45 Folkloras kopa “Vilki”

21.00 Rokgrupa “Līvi”

Koncertā godināsim Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu un, kopīgi svinot Lāčplēša dienu, stiprināsim mūsu visu kopības sajūtu un latvisko pašapziņu. Lai arī kādās ikdienas rūpēs mēs dzīvotu, mums, brīvības cīnītāju mantiniekiem, ir svēts pienākums Latvijas neatkarību nosargāt kā dārgu dāvanu, lai to nodotu nākamajām paaudzēm. Godinot brīvības cīnītāju piemiņu, mēs stiprinām sevi, savu ģimeni un savu valsti, kas šobrīd ir īpaši nozīmīgi.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Koncerts tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk var tikt izmantoti pasākuma publicitātei internetā (medijos, sociālajos tīklos).

Šis ir viens no Rīgas pašvaldības organizētajiem valsts svētku mēneša pasākumiem. Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem aicinām sekot Rīgas pašvaldības sociālo tīklu kontā "Rīgā notiek" , kā arī tīmekļvietnēs https://kultura.riga.lv/lv un https://svetki.riga.lv/.

Publicitatei afisa Speka dziesmas