MENU CLOSE
Ritums

Turpini tradīciju -
nāc un pievienojies arī Tu!

No 4. marta līdz 16. aprīlim Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Jaunielā 29A ir apskatāma Tautas tēlotājmākslas studijas “Kolorīts” 55 gadu jubilejas izstāde “Aizrautība, mīlestība, sentiments un prieks”.

“Izstādes stāsts ir pilns sentimenta, maiguma un mīlestības pret sevi, savu zemi un vienkāršajiem ikdienišķajiem prieka mirkļiem, kas dzīvi padara skaistu,” tā par izstādes ideju stāsta TTMS “Kolorīts” mākslinieciskā vadītāja Vita Jurjāne, kas studiju vada kopš 2006. gada.

Dalībnieki attīsta savas mākslinieciskās spējas dažādās tehnikās – gleznojot ar eļļas, akrila, guaša un akvareļa krāsām, kā arī nebaidās no izaicinājumiem, ko sniedz iespēja izmēģināt neiemītas taciņas un nepieradināti tehniskie eksperimenti.

TTMS “Kolorīts” dalībnieki uz nodarbību Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums” Jaunielā 29A pulcējas reizi nedēļā – ceturtdienās no plkst. 16.00. Studijā šobrīd ir 13 aktīvi dalībnieki, kas regulāri piedalās Rīgas valstspilsētas pašvaldības organizētajās izstādēs, piemēram, ikgadējā Rīgas Tautas tēlotājas mākslas studiju Mākslas dienu izstādē, kas šogad notiks VEF Kultūras pilī.  Studija darbus eksponējusi arī NVO namā, Ieriķu ielā 43A, Rīgas Centrālajā bibliotēkā un Ogres bibliotēkā.

Izstāde “Aizrautība, mīlestība, sentiments un prieks” apskatāma katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Ieejas maksa 1,00 EUR

Izstādes tapšanu atbalsta Rīgas valstspilsētas pašvaldība.

Afisa kolorits 55gadi