Bērnu vokālā studija "Knīpas un Knauķi"

Bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” dibināts 1971. gadā. „Knīpas un Knauķi” dibinātāja un ilggadīgā vadītāja Irēna Veinberga un skolotāja Silvija Ērgle var priecāties un lepoties par sava auklējuma skaisto, drošo ceļu turpmākajos gados. 1994. gada rudenī ansambļa vadītāju stūri pārņēma Vita Siliņa un Edīte Putniņa. Kopš 2008. gada cieši saliedētā komandā strādā vadītājas Jonita Štoma un Sanita Sējāne.

Kopš 2023. gada vokālā studija “Knīpas un Knauķi” ir Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” kolektīvs un nodarbības notiek pašā Rīgas sirdī, Vecrīgā, jaunielā 29A,  mācoties dziedāt dziesmas un arī dzīvot dzīvi ar labas garšas un mīlestības izjūtu – lai izdotos „garšīgi” dziedāt „garšīgas” dziesmas, izdotos „garšīgi” koncerti, teatrāli uzvedumi, izrādes, lai izdotos „garšīgi” iemācīties nošu un aktiermeistarības pamatus. Pāri visam – prieks par kopā padarīto darbu un dzīvi, dāvājot pēc iespējas daudz smaidu un mīlestības viens otram! Vai Jūs dzīvē daudz smaidāt? Mēs – Knīpas un knauķi - smaidām, jo tikai tā var pieveikt arī kādu bēdu, kas gadās pa ceļam – ticībā, ka labais spēks vienmēr ir spēcīgāks! Priecāsimies kopā - Satiksimies dziesmā!

DARBĪBAS MISIJA

Radoši attīstīt bērnu muzikālās iemaņas, balstoties uz kora dziedāšanas tradīciju. Ievērojot humānpedagoģijas principus, veidot inteliģentu nākotnes sabiedrību Latvijā. Ar darbu, kas veikts ar prieku, attīstot savas muzikālās dotības, piedalīties radošos projektos: koncertos, uzvedumos, izrādēs, dziesmu svētku procesā, labdarības programmās.

KONTAKTI

Mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne [email protected], tālr. 29516514

Mākslinieciskā vadītāja Jonita Štoma  [email protected], tālr. 29822962