Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras un tautas mākslas centrs "Ritums" dibināts ar Rīgas domes 1995.gada 19.decembra lēmumu Nr. 2844, apvienojot Izglītības, augstskolu un zinātnisko iestāžu darbiniekus, tautā gan vairāk pazīstamu kā Skolotāju nama, un Poligrāfiķu kultūras nama 18 amatiermākslas kolektīvus, kas sakarā ar šo abu arodbiedrību kultūras iestāžu likvidāciju, bija palikuši bez savām mājvietām.

Kultūras un tautas mākslas centra "Ritums" darbības mērķis ir nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšana, tradicionālās kultūras un tautas lietišķās mākslas nepārtrauktības nodrošināšana.

KTMC "Ritums" nodrošina 34 amatiermākslas kolektīvu - koru, deju kopu, amatierteātru, tautas studiju un folkloras kopu darbību. KTMC "Ritums" regulāri rīko koncertus un citas kultūras aktivitātes dažādās pilsētas vietās un koncertzālēs. Katru mēnesi apmeklētājiem tiek piedāvātas jaunas profesionālu mākslinieku, tautas lietišķās mākslas, jauno mākslinieku, informatīvi izglītojošas un inovatīvas izstādes. Tās ir apskatāmas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 Jaunielā 29A.

KTMC "Ritums" vienmēr ir atvērts apmeklētājiem, jauniem projektiem un sadarbības partneriem.

Turpini tradīciju – nāc un pievienojies arī Tu!

Mājaslapa: www.ritums.lv

E-pasts: [email protected]

Facebook.com/KTMCritums

Ritums logo apskatāmi šeit.